Підтримати Долучитися Увійти

Марш мільйона

2014/11/21 14:08

8Після жорстокого побиття студентів вночі 30-го листопада та кривавих подій на Банковій активісти «Сили Людей» були налаштовані на рішучі дії та боротьбу за зміни. Розгін студентів, заарештованих, неадекватні дії «Беркуту» були свідченням того, що влада просто з’їхала з глузду. Найбільш неприємним було відчуття, що опозиція не збирається нічого робити. Тому наш актив вирішив брати відповідальність на себе! 5-го грудня у мережі Facebook з’явилася сторінка ЄВРОреволюція й на ній публікація із закликом збиратися 8-го грудня на Марш мільйона, а також запропонуваний українцям план завершення Єврореволюції.

Таку ідею підхопили інші громадські об’єднання, що стояли тоді на Майдані й за три дні звістка про те, що 8-го грудня на Майдан Незалежності має вийти мільйон українців, облетіла всю країну. І це сталося! І це був лише початок.8 грудня

Під час Маршу Мільйону «Сила Людей» вирішила нагадати владі, що українці не бояться Януковича та його банду. Активісти організували акцію під гаслом «Покажи владі, що ми виросли!». Аби добитися звільнення так званих «в’язнів Банкової» українці масово писали заяви в міліцію, в яких повідомляли, що вони брали участь в акціях протесту на Банковій 1-го грудня. Для демонстрації нескореності нашого народу вони фотографувалися біля так званого «громадянського зростоміра», показуючи Януковичу, що вони виросли й не бояться його та його режиму.