Підтримати Долучитися Увійти

Академія Сильних Людей

Керівник Академії Єрохін Ярослав Геннадійович

Електронна пошта: osvita@sylalyudey.org

Національний партійний проект “Академія Сильних Людей” було створено “26” листопада 2017 року з метою організації семінарів, тренінгів, стажувань та інших навчальних заходів серед партійців та прихильників Партії.

Одним з успішно реалізованих напрямків Академії є Система Дистанційного Навчання.

Система Дистанційного Навчання (СДН) — це освітня онлайн-платформа для членів партії та її прихильників.
Тут можна знайти навчальні курси, сформовані з відеолекцій, презентацій, посилань на закони та нормативні акти. По завершенню навчання кожен може пройти тести, перевірити отримані знання, отримати відповідний кваліфікаційний рівень.
Однією зі складових СДН є Бібліотека знань. Цей модуль розроблений для користування партійними організаціями, керівними органами та членами партії з метою зберігання та обміну знань.
СДН та Бібліотека знань наповнюється по мірі розвитку партії.

Якщо у Вашій партійній організації є напрацювання, якщо Ви реалізували цікавий та унікальний партійний проєкт і Ви хочете поділитися з іншими членами партії, — не тримайте цей скарб, в нас є для нього місце.
Ваші пропозиції щодо покращення роботи Системи Дистанційного Навчання та наповнення Бібліотеки знань просимо надсилати за адресою osvita@sylalyudey.org.
Якщо у Вас виникли технічні питання щодо роботи СДН, будь ласка, напишіть Адміністратору СДН на адресу sylalyudey.it@gmail.com.