Підтримати Долучитися Увійти

Захистимо Стерненка!

2020/05/06 09:41

Якщо ти журналіст, якщо ти активіст, якщо ти політик, якщо ти борешся з беззаконням, з протиправністю, з узурпацією влади, то готуйся. Україна в кроці від того, аби оголосити таких як ти злочинцями. Спочатку була справа Шеремета, де безвинних Юлію Кузьменко та Андрія Антоненка без доказів кинули за ґрати. Потім Тетяна Черновол та Володимир В’ятрович. Просто тому, що вони борються за Україну. Тоді Генеральний Прокурор вирішив злити справу Катерини Гандзюк, яка боролася в Херсоні за Україну в усіх її проявах.

Тепер громадські активісти б’ють на сполох: наступним може бути Сергій Стерненко. Просто тому, що не дозволив себе вбити в одному з самих кримінальних міст України. І це буде не просто відповідальність Генерального Прокурора Ірини Венедіктової та Міністра Внутрішніх справ Арсена Авакова. Це буде відповідальність Президента та Верховної Ради, бо ви їх призначали та залишали.

Ми, Сила Людей, вимагаємо від Верховної Ради та Президента Володимира Зеленського:
Негайно зупинити фальсифікацію справи Сергія Стерненка;
Негайно зупинити фальсифікацію справ Шеремета, Чорновол, В’ятровича, Гандзюк
Негайно заслухати у Верховній Раді звіти Генерального прокурора та Міністра Внутрішніх Справ і прийняти їх відставку;
Кардинально реформувати судову систему. Україні необхідний повноцінний суд присяжних, де обрані присяжні будуть визначати вину чи невинуватість підозрюваних у кримінальних чи корупційних злочинах, а судді лише будуть арбітрами у процесі та визначатимуть міру покарання для винуватих. Тільки так можна зупинити фальсифікації у справах проти громадських активістів та політичних діячів.

Пане Президенте це останній шанс засвідчити: ви за справедливу правоохоронну систему чи за фальсифікації заради власних рейтингів!