Підтримати Долучитися Увійти

Силі Людей 3 роки

2017/08/21 09:26

Друзі, 20 серпня 2017 р. ми відзначаємо третю річницю створення політичної партії «Сила Людей».
Звісно, не для всіх українців ще знайома ця назва, адже на екранах численних телеканалів зазвичай піарять обличчя інших політиків, політиків, що працюють на олігархічну систему, яка впевнено збудувалася в Україні за роки її Незалежності, політиків, для яких популізм і брехня власному народові – звичне явище.

Ми ж, якісно нова політична сила, що непідвласна жодному з олігархів, що збудована і підтримана не за вказівкою якогось чергового «вождя», а за натхненням і бажанням простих українців, що вірять в світле майбутнє нашої країни, країни без корупції та кумівства у владі, країни з заможним і гідним життям всіх людей, основою якого є чесна конкурентна політика, економічний розвиток, підтримка і розвиток малого підприємництва, побудова комфортних громад, якісна освіта та медицина, безпека наших громадян та повага до людей праці. 

В переважній більшості наша партія – це молодь, яка прагне якісних змін в Україні, яка високо освічена і порядна, для якої гідність людини – найвища цінність. Сьогодні ми маємо вже понад 2500 партійців, що представляють всю Україну і з кожним днем число наших прихильників лише зростає. 

В нас амбітні плани, але щоб їх реалізувати, ми всі щодня здобуваємо величезний досвід. Саме тому ці три роки ми займалися становленням і розбудовою партії, вдосконаленням партійних норм і правил, активним навчанням наших однопартійців і побудовою команди, що здатна змінити існуючу систему в Україні. І такі дії ми вже почали робити в містах і селах, де представлені наші партійці в депутатському корпусі місцевих рад та діють наші міські голови. За цей, здавалося б невеликий строк, ми маємо безліч успішних прикладів якісних дій нашої партії, що почала на місцях ламати систему корупції, марнотратства, безвідповідальності і будувати нову якість політики. Приклади команд Тростянця, Кривого Рогу, Харкова, Маріуполя, Балаклеї, Запоріжжя, Одеси, Мелітополя, Борисполя, Чорткова, Охтирки та багатьох інших міст України надихають і дають віру, що ми на вірному шляху.

Тож вітаю всіх з цією визначальною датою, Днем Народження справжньої політичної партії «Сила Людей»!

Бажаю кожному віри і оптимізму у можливість, зробити Україну сучасною економічно розвинутою європейською державою! Бажаю натхнення і невичерпної енергії для здійснення ще більшої кількості добрих справ та реформування країни! 
У нас все вийде! Бо нам вірять люди! І саме в підтримці людей наша сила!


З повагою,
в.о.Голови Політради
Юрій Бова