Підтримати Долучитися Увійти

ОФІЦІЙНО: ЗВЕРНЕННЯ СИЛИ ЛЮДЕЙ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ КАНДИДАТІВ У ОЛЕКСАНДРІЇ

2015/10/01 19:28

У місті Олександрія Кіровоградської області була створена потужна місцева організація політичної партії «Сила Людей», яка на місцевій Конференції у відповідності до норм чинного законодавства висунула тридцять сім кандидатів у депутати до Олександрійської міської ради та кандидата на посаду міського голови Олександрії – Володимира Дожджаника.

У ніч з тридцятого вересня на перше жовтня Олександрійська міська територіальна виборча комісія на своєму засіданні безпідставно відмовила у реєстрації двадцяти восьми кандидатам у депутати та кандидату на посаду міського голови від політичної партії «Сила Людей».

Комісія не врахувала норму закону, яка не дозволяє відмовляти в реєстрації при виявленні описок та неточностей, та зобов’язує надати суб’єкту виборчого процесу можливість виправити деякі недоліки в оформленні поданих документів.

Наразі Олександрійська виборча комісія складається з представників десяти партій. Головою комісії призначено Олександра Іваня («БПП «Солідарність»), заступником голови комісії – Вікторію Олійник (Радикальна партія), а секретарем – Євгена Пономарьова («Самопоміч»). Членами Олександрійської міської виборчої комісії є: Ірина Богачова (Опозиційний блок»), Світлана Богословська («Народний фронт»), Валерій Боровський («УКРОП»), Микола Бугрій («Батьківщина»), Валентина Вечірко («Опозиційний блок»), Валентина Гарець («Батьківщина»), Юлія Іванченко («Опозиційний блок»), Олександр Коновалов («БПП «Солідарність»), Світлана Кравченко («Самопоміч»), Світлана Ніколаєва («Радикальна партія»), Леонід Павук («УДАР»), Віктор Самойленко («БПП «Солідарність»), Ірина Суха («Самопоміч»), Олександр Цісаренко («Народний фронт»), Ольга Чумак («Соціалісти»).

Політична партія «Сила Людей» звертається до політичних партій, які делегували своїх представників до Олександрійської міської територіальної виборчої комісії, з проханням попередити порушення законодавства України та забезпечити реєстрацію кандидатів від партії «Сила Людей».