ЗАСАДИ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЙ МІСЦЕВИХ ПАРТІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
- Вищим керівним органом місцевої партійної організації є Конференція місцевої партійної організації. Учасниками Конференції мають право бути всі члени Партії, що зареєстровані в осередках, розташованих на відповідній адміністративній території. Конференція є правомочною, якщо її учасниками є більше половини членів Партії, що зареєстровані в осередках, розташованих на відповідній адміністративній території, що підтверджується даними партійного обліку.
- Конференція місцевої партійної організації скликається за рішенням Ради місцевої партійної організації та може бути черговою чи позачерговою. Чергова Конференція місцевої партійної організації проводиться не рідше одного разу на три місяці.
- Чергова Конференція місцевої партійної організації скликається Головою, заступником Голови чи Радою місцевої партійної організації.
- Позачергова Конференція місцевої партійної організації скликається Головою, заступником Голови, Радою місцевої партійної організації або на вимогу не менше однієї четвертої від усіх зареєстрованих в місцевій партійній організації членів Партії, оформлену письмово з підписами ініціаторів місцевої партійної Конференції.
- Про проведення чергової місцевої партійної Конференції ініціатор її проведення повідомляє у внутрішніх партійних мережах, Національний Секретаріат для розміщення інформації на офіційному партійному сайті та голів осередків (доставлені смс-повідомлення або електронні листи) не пізніше як за дванадцять календарних днів до дати проведення. Точний час та місце проведення має бути оголошено в такому ж порядку як про проведення Конференції не пізніше ніж за п’ять днів до проведення Конференції.
- Про проведення позачергової місцевої партійної Конференції ініціатор її проведення повідомляє у внутрішніх партійних мережах, Національний Секретаріат для розміщення інформації на офіційному партійному сайті та голів осередків (доставлені смс-повідомлення, електронні листи тощо) не пізніше як за три календарних дні до дати проведення з зазначенням того питання порядку денного, через яке позачергова Конференція скликається.
- Проекти рішень Конференції завчасно, не пізніше ніж за 10 календарних днів до проведення чергової конференції та за 3 календарних дні до проведення позачергової конференції, оприлюднюються у внутрішній партійній мережі в Інтернеті та на офіційному сайті Партії або іншим загальнодоступним чином надаються членам місцевої партійної організації, з метою ознайомлення та подання зауважень, доповнень, тощо.
- Повноваження учасника Конференції підтверджуються мандатом після реєстрації учасником Конференції. Мандати для голосування делегати отримують виключно після встановлення, що особа є зареєстрована як член Партії на даній території і немає заборгованості із сплати членських внесків.
- Кожен учасник Конференції має один голос. Рішення приймаються простою більшістю від учасників Конференції. Голосування на Конференції відбувається відкрито шляхом підняття мандатів. Усі кадрові голосування відбуваються таємно шляхом внесення позначок у бюлетені для голосування. Конференція має право самостійно визначати форму голосування з будь-яких питань.
- Рішення Конференції можуть ухвалюватися шляхом опитування (письмового чи електронного). Рішення вважається ухваленим, якщо впродовж строку, відведеного для голосування, участь у голосуванні взяли не менш ніж 2/3 повноважних членів місцевої партійної організації і більшість членів висловилися за пропоноване рішення.
- Повноваження Конференції місцевої партійної організації:
– заслуховує звіт про результати діяльності керівних органів місцевої партійної організації;
– обирає Голову та заступника Голови місцевої партійної організації;
– ухвалює рішення про створення Контрольно-ревізійної комісії місцевої партійної організації, обирає членів Контрольно-ревізійної комісії;
– обирає двох членів до Ради місцевої партійної організації;
– розглядає та ухвалює рішення з будь-яких інших питань діяльності місцевої партійної організації.
- Головуючий та Секретар Конференції обираються безпосередньо на Конференції з учасників Конференції шляхом відкритого голосування. Якщо бажання бути Головуючим та Секретарем виявили декілька осіб, обраним вважається той кандидат, який набрав у свою підтримку найбільшу кількість голосів;
- Ведення та оформлення протоколу Конференції покладається на Головуючого та Секретаря спільно. Вони несуть персональну відповідальність за правильність та повноту викладених у протоколі рішень. Протокол Конференції оформляється впродовж тижня після проведення Конференції, підписується Головуючим та Секретарем і публікується на офіційному сайті Партії і у внутрішньопартійній мережі не пізніше, ніж на восьмий день після проведення Конференції.
- Незакриття та перенесення розпочатої Конференції, а також оголошення перерви у Конференції більше ніж на дві години не допускається.