Підтримати Долучитися Увійти

Рішення ЦКРК від 02.09.2015 р.

РІШЕННЯ

ЦЕНТРАЛЬНОЇ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНОЇ КОМІСІЇ

ВІД 02.09.2015р.

Суть звернення:

  1. Скарга на Глущенка А. щодо підробки документів.

Вирішили: перенести розгляд даного питання, оскільки сторони не надали первинних документів.

  1. Скарга Глущенка А. щодо відсторонення його рішенням Політради від 22.08.2015р. від займаної посади.

Вирішили: скасувати рішення Політради партії Сили Людей «Про ситуацію в м. Вишгород» у зв’язку з тим, що воно ухвалено поза межами їх компетенції. У положенні про членство немає жодної норми, яка б давала можливість політраді ухвалювати рішення про відсторонення члена партії від займаної посади.

  1. Скарга Глущенка А. щодо недотримання політрадою строків призначення засідання політради на 22.08.2015р.

Вирішили: анонс про засідання політради був опублікований невчасно, менше ніж за 72 години, що суперечить вимогам положення про Політичну раду політичної партії «Сила Людей», однак проекти рішень з порядком денним були оприлюднені вчасно. Скарг про те, що хтось із членів партії не зумів надіслати пропозиції до порядку денного не надходило. Ухвалені політрадою рішення (окрім питання по Вишгороду) відповідають статуту та іншим нормам партії «Сила Людей» і вирішують важливі питання життя партії. Тому, вважаємо, що рішення не може бути скасовано з одних формальних підстав. Усі рішення (крім рішення щодо Вишгорода) відповідають вимогам статуту та положень, тому вважаються чинними. Разом з тим, звертаємо увагу політради на необхідності точного та неухильного дотримання процедурних норм під час ухвалення рішень та здійснення своєї статутної діяльності. Кожна процедурна норма покликана забезпечити прозорість, конкурентість та можливість повно і всебічно взаємодіяти партійним структурам і окремим партійцям. Тому, нехтування процедурами може призвести до порушення закріплених у статуті цінностей. Просимо провести розслідування і встановити винних у порушенні норм положень у цьому випадку.

  1. Скарга на порушення процедури обрання члена політради Яременка Б.

Вирішили: під час з’ясування обставин обрання члена політради від Київської обласної організації, було встановлено, що Яременка Б. обрано членом політради в результаті таємного і вільного голосування практично одноголосно. Сумніватися в легітимності обрання члена політради підстав немає. Однак, було встановлено не дотримання формальних процедур висунення кандидатів. Яременко Б. не подавав своєї кандидатури в кандидати, а його висунули під час конференції. Процедура висунення кандидатів не прописана у положенні про політраду, а тому не можна однозначно говорити про її недотримання. Проте, з огляду на принципи відкритості та конкурентності в нашій партії, вважаємо за необхідне провести Київській обласній організації підтвердження повноважень Яременка Богдана як члена політради шляхом таємного голосування на найближчій конференції.

  1. Також виявлено, що під час обрання члена політради від Житомирської обласної організації було допущено аналогічне порушення. Тому, вважаємо за доцільне також провести Житомирській обласній організації підтвердження повноважень Кропачова Дмитра як члена політради шляхом таємного голосування на найближчій конференції.
  2. Звертаємо увагу політради на необхідність підготувати проект на з’їзд щодо внесення доповнень до положення про політраду в частині процедури висунення кандидатів іншими особами, щоб в подальшому уникати колізій які виникнули.
  3. У зв’язку із необхідністю надати звіти з тих питань, що обговорювались на останньому черговому з’їзді, а також впродовж останніх двох місяців та відповідно до п. 13.8. Статуту, просимо включити в порядок денний позачергово з’їзду наступні питання:
  4. Звіт Центральної Контрольно-ревізійної комісії
  5. Щодо можливості виключення членів партії, що не сплачують членські внески понад три місяці.

 

 

Голова ЦКРК                                 Оксана Жолнович