Підтримати Долучитися Увійти

РІШЕННЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНОЇ КОМІСІЇ ВІД 17.08.2015р.

РІШЕННЯ

ЦЕНТРАЛЬНОЇ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНОЇ КОМІСІЇ

ВІД 17.08.2015р.

Щодо звернення представників Одеської організації. Суть скарги:

 • Неякісні методичні матеріали і невчасне надання документів на легалізацію
 • Неякісні футболки,
 • Не надають макет газети
 • Не достатня (неякісна) комунікація секретаріату з осередками

Вирішили:

 1. Звернути увагу секретаріату та політради на вдосконалення методичного забезпечення щодо легалізації і створення партійних організацій (в частині вичитки партійних документів та надання пропозицій по вдосконаленню процедур тощо).
 2. Звернути увагу Політради та Секретаріату щодо додаткового контролю за якістю отриманої продукції та за домовленостями з тими підприємцями, які надають партії брендовану продукцію. Пропонуємо здійснювати закупівлі на конкурсній основі з тим, щоб обирати кращу якість продукції та оптимальну ціну. Рекомендуємо Секретаріату партії повернути кошти за усі неякісні футболки та іншу брендовану продукцію, яка була куплена за кошти партійців. Та звернутися з вимогою до підприємців, що надали неякісні товари і послуги повернути заплачені кошти і у випадку необхідності розірвати з ними усі договори про постачання продукції.
 3. Звернути увагу Секретаріату на необхідність підготувати листа із функціональними обов’язками усіх партійців, що займають посади в партії Секретаріаті та надіслати їх керівникам партійних організацій, а також розмістити на сайті.
 4. Рекомендувати усім партійцям для забезпечення офіційної комунікації дублювати телефонні дзвінки електронними листами на пошту партії і у випадку відсутності реакції на лист надсилати ЦКРК скріншоти листів без відповіді.

 

Щодо звернення партійців з Вишгорода. Суть справи:

Проведення установчих зборів Вишгородської міської організації та конференції з порушенням правил і процедур. Скарга на не легітимність проведених заходів.

Вирішили:

 1. Звернути увагу Секретаріату на необхідність відображати на сайті партії усіх членів осередків партії.
 2. Звернути увагу Політради на необхідність регламентувати порядок проведення установчих зборів у положенні про проведення установчих зборів організацій та зобов’язати Секретаріат надавати відомості про усіх дійсних членів партії (з правом голосу) на території де проводяться збори на дату зборів. Прописати обов’язковість вказівки місця та часу проведення зборів і складання протоколу в протоколі.
 3. Визнати протокол установчих зборів Вишгородської міської організації недійсним, а установчі збори такими що не відбулися у зв’язку із проведенням їх не у вказаному в анонсі місці та з порушеннями процедур та оформлення самого протоколу (щодо голосування та обрання делегата в обласну раду).
 4. Визнати протокол конференції Вишгородської міської організації недійсним, а установчі збори такими що не відбулися у зв’язку із проведенням їх без анонсу місця та дати проведення та з порушеннями процедур і оформлення самого протоколу.
 5. У випадку проведення установчих зборів Вишгородської міської організації рекомендуємо проводити такі збори прозоро та чесно на засадах конкурентності та поваги до людської гідності. Просимо бути присутніми на таких установчих зборах представників обласної організації, секретаріату політради та КРК для об’єктивного встановлення кворуму і результату.

Усіх членів Вишгородської організації просимо діяти відповідно до цінностей та принципів Партії, а також згідно із вимогами Кодексу етики та поведінки політичної партії Сила Людей.

 Щодо питання членських внесків:

Згідно отриманих даних від Секретаріату істотна кількість членів партії мають заборгованості із сплати членських внесків.

Вирішили:

Відповідно до п. 6.1 та п.6.2 Положення про членські внески

6.1. На членів Партії, які прострочили сплату членських внесків більш ніж на 60 днів, автоматично на період прострочення накладаються наступні обмеження:

– позбавляються права номінуватися та/або балотуватися від імені Партії;

– позбавляються права займати будь які внутріпартійні посади, а у випадку їх фактичного зайняття – відстороняється від виконання повноважень;

– відвідувати навчальні та інші Партійні заходи до моменту належного виконання згаданих вище зобов’язань;

– позбавляються права голосу на З’їздах партії, конференціях та зборах партійних організацій.

 Звернути увагу УСІМ керівникам усіх партійних рівнів на необхідності відсторонення від участі у партійних заходах та на партійних посадах боржників, що мають заборгованість по членських внесках більш ніж два місяці. Поновлення у всіх правах здійснюється з моменту підтвердження Секретаріатом погашення заборгованості.

Відповідно до п.4 Положення про Центральну Контрольно-ревізійну комісію:

Звернути увагу Політради на необхідність безумовного припинення членства усіх боржників які не сплачували членські внески більше ніж три місяці.

6.2. Положення :Члени Партії, які прострочили сплату членських внесків більш ніж на 90 днів, підлягають безумовному виключенню зі складу Партії за процедурою, передбаченою Статутом та внутрішніми документами Партії, якщо не буде доведено, що таке прострочення сталося не з їх вини.

До вирішення питання Політрадою про виключення з партії боржників, що не сплачують членські внески більш ніж три місяці, обмеження щодо участі в діяльності партії та зайняття керівних посад діють без можливості поновлення прав шляхом погашення заборгованості.

СПИСОК БОРЖНИКІВ ДОДАЄТЬСЯ

Усім членам партії, що сплачували членські внески в сумі меншій, ніж 1% від заробітку, рекомендуємо до моменту висування кандидатів в депутати доплатити різницю у внесках до суми 1% заробітку.

 Затвердити звернення до Секретаріату такого змісту:

 Доброго дня!

 Прохання надати нам наступну інформацію:

(надавати просимо по готовності, частинами, з огляду на встановлені Статутом терміни розгляду питань ЦКРК)

 1) просимо повідомити ЦКРК про стан фінансування Секретаріату партії Сила людей у другому кварталі 2015 та партії в цілому. А також про наявність/відсутність вільних вакансій, а також про наявність/відсутність заборгованості по заробітній платі за 2 квартал станом на 01.07.2015., а також штатний розпис. Крім того посадові інструкції працівників секретаріату.

 2) просимо повідомити по наявність грошових коштів на рахунках партії станом на 01.07.2015 та в касі (продаж палаток, футблок, іншої продукції, збори коштів на з’їзд та інші заходи).

 3) просимо надати інформацію про стан виконання рішення Політради №54 від 12.07.15  ч. 1 та ч. 2

 4) просимо окремо надати інформацію про видатки та зібрані кошти на проведення 1 чергового зїзду партії, що відбувся 20.06.15, а також копії договорів, рахунків, чеків, актів виконаних робіт, накладних, відомостей по збору коштів та інших бухгалтерсько-фінансових документів, що з ним пов’язані.

 

З повагою, ЦКРК партії Сила людей.

 

 Голова ЦКРК                                                    Оксана Жолнович