Підтримати Долучитися Увійти

Три питання лідеру: Олег Різник

2019/05/21 11:07

60996845_542291729634453_7279252092433203200_n

Продовжуємо знайомити вас з лідерами Партії. Сьогодні ставимо три питання голові Тернопільської міської організації політичної партії «Сила Людей» Олегу Різнику.

«Олеже, розкажіть чому вирішили вступити в «Силу Людей», чим ця партія вирізнялась серед інших?

Ми справжні. І це без пафосу. Ми те що говоримо – так дійсно вважаємо. Ми не граємо виставу для виборця. Справжніх партій в українському політикумі вкрай мало. Як правило, українці звикли називати партіями фан-клуби одного політика або передвиборчі політичні проекти. Та усі ми знаємо стару приказку: «Хто платить – той і замовляє музику». Щоб бути самостійною від олігархів партією з можливістю висловлювати власну (а не нав’язану згори) думку – слід самому приймати участь у фінансуванні партії. Крім цього, «Сила Людей» – це чіткі та зрозумілі правила, рішення одноосібно не приймаються. Впертість та загострене відчуття справедливості – це також наші, можна сказати, унікальні риси. Це були чи не основні критерії у виборі команди. За моїми критеріями «Сила Людей» просто поза конкуренцією.

Віднедавна Ви очолюєте Тернопільську міську організацію.  Що для Вас, як для голови, є пріоритетом зараз?

Люди, люди і ще раз люди. Пріоритетом є партійці, які вірять в те, що робимо і довіряють одне одному. Важливо нарощувати «м’язи» для того, щоб наша партія могла запропонувати справді якісних людей в органи місцевого самоврядування. Працюємо не лише над кількістю, але і над якістю: постійно проводимо навчання, тренінги, семінари для своїх партійців.

Тернопіль «сьогодні»: що найбільше болить і хочеться змінити в місті команді «Сили Людей» та Вам зокрема?

Для початку слід «прикрити» ганебну практику виділення земельних ділянок та комунальної нерухомості в обхід аукціонів. Перед аукціонами треба проводити громадські слухання, щоб у людей була можливість висловитись. Наша команда вже зараз працює над програмою змін у кожній важливій галузі міста. Ми розробляємо механізми, переймаємо досвід інших. Впевнений, що бюджет слід спрямовувати на розвиток, а не «проїдання». Розумію, що ми обрали складний і, можливо, довгий шлях. Переконаний що легко не буде. Для нас це вибір без вибору. В хорошому розумінні (сміється,- авт.)