Підтримати Долучитися Увійти

Ірина Воротнюк: “Я не уявляю себе без партiйної дiяльностi, це вже частинка мене”

2018/11/16 17:00

Сьогодні говоримо з однією з лідерок “Сили Людей” Запоріжжя, Іриною Воротнюк.

39976831_2237064093195601_6386199108784226304_n

З чого розпочався твій шлях в “Силі Людей”? Чому саме до них вирішила приєднатися?

І: До вступу в “Силу Людей” я була безпартійною і з недовірою ставилася до відомих політичних проектів, які зараз називають себе партіями. Так як кожен з цих проектів  не відповідають взагалі критеріям щоб називатися партією та представляють інтереси виключно олігархів. Про “Силу Людей” я дізналась від Тарасова Дениса, прийшовши до нього в офіс та влаштувавшись на роботу юрисконсультом. Я побачила на стіні прапор “Сила Людей Запоріжжя”  і запитала що це. Він мені розповів історію створення партії від самого початку. Чесно кажучи, я не відразу йому повірила і ще деякий час придивлялась та спостерігала за “Силою Людей” зі сторони. Згодом я впевнилась, що саме ця партія дійсно чесно і відкрито працює, представляє інтереси людей а не олігархів, а також що кожен партієць є складовою одного цілого (партії) та приймає участь в її  розбудові. І ось з 21.11.16 року я в “Силі Людей” і пишаюсь цим!

Які саме твої амбіції в рамках партії?

І: Разом з командою хочу прийти до влади та змінити життя в Україні на краще, а також показати людям, що політика може бути іншою, якщо працювати на благо людей та України.

Чим ти ще займаєшся, крім партійної діяльності?

І: Працюю в ТОВ “Бізнес-Центр Запоріжжя” головним юрисконсультом, також я членкиня ГО “Запорізька правозахисна ліга “Універсал” та “Ради жіночих ініціатив партії “Сила Людей”.

Бути жінкою-політиком, жінкою-правозахисником в Україні важко?

І: Звісно, поєднувати важкувато, якщо ти працюєш на рівних посадах водночас, але якщо бути політиком з юридичною освітою, то це дуже допомагає саме в політичній  роботі.

Якщо комусь сказати “Сила Людей Запоріжжя”, яка асоціація має виникати у людей? Про які перемоги можемо говорити вже зараз?

І: За межами м. Запоріжжя, про “Силу Людей Запоріжжя” я думаю знають не так багато, але ми працюємо над впізнаваністю партії та партійної організації в цілому. Якщо казати за містян м. Запоріжжя, то я думаю в деяких з них  буде асоціація з парком Яланського, яким ми зараз відстоюємо разом з громадою міста. ЗМО “Сила Людей” підтримує громаду та виступає за збереження парків та зелених насаджень від забудови, а саме в нашому випадку, проти забудови в парку Яланського  ТРЦ. Також наша ЗМО “Сила Людей” разом з більше як 30 громадськими організаціями запустили проект “БОШКІ-СТОП! Зупинимо наркоторгівлю в Запорізькій області!” де боремося з написами розповсюдження реклами наркотиків на будівлях та спорудах міста Запоріжжя. Ми проводили такі акції як: “Нанесена розмітка – збережене життя”, “Знайди зебру” – це щодо дорожньої розмітки в місті, також відбулася акція “Ні виборам за законом Януковича” та багато інших акцій та заходів. Ось недавно ми випустили наших перших випускників з  “Школи молодого політика”, деякі з них після закінчення школи вже навіть вступили до лав сильних людей. І це тільки початок! В нас ще дуже багато планів!

Чи багато прихильників “Сили Людей” саме в Запоріжжі?

І: Прихильники є, але поки що не багато. 

Що найважливіше зараз що треба змінити в країні? Як вважаєш?

І: Владу

Президента чи загалом весь український парламент?

І: I те i iнше

Зважаючи на купу зроблених справ і всього що навколо тебе відбувається, не втомлюєшся? Не хочеться послати все під три чорти часом?

І: Дуже втомлююсь, так як зараз я партiйнiй дiяльностi придiляю бiльшiсть свого робочого та вільного часу i зовсім його не маю на вiдпочинок. Але кому зараз легко?! Я ловила себе на думці, щоб все кинути, але не можу, так як це вже частинка мене i я не уявляю себе без партiйної дiяльностi. А ще  я не та людина, яка так швидко здається, завжди доводжу справу до кінця, а в нас попереду ще дуже багато роботи, тому не має часу розслаблятися та вiдпочивати.