Підтримати Долучитися Увійти

ЗАЯВА ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СИЛА ЛЮДЕЙ” ПРО ПІДТРИМКУ УЛЯНИ СУПРУН

2018/04/05 13:32

Про підтримку Уляни Супрун

Ми, політична партія «Сила Людей», глибоко незадоволені роботою парламентського комітету з питань охорони здоров’я, який рекомендував звільнити Уляну Супрун із займаної нею посади. Вже сам факт подібної ініціативи з боку таких представників «Опозиційного блоку», як Вілкул та Шурма свідчить про розмір та історичне значення тих реформ у медицині, котрі запустила Уляна Супрун. Більше того – будь-які «логічні» доводи голови комітету Ольги Богомолець свідчать про брудні політичні ігри, націлені на беззмістовний популізм та бажання через маніпулювання фактами згорнути будь-яке реформування охорони здоров’я в Україні.

Ми висловлюємо підтримку діям Т.В.О. Міністра охорони здоров’я Уляні Супрун та вимагаємо від депутатів Верховної Ради України  не підтримувати популістичні та реваншистської постанови комітету щодо її відставки.

Вважаємо, що вона своїми діями довела, що гідна бути не тільки тимчасово виконуючим, але й повноцінним Міністром охорони здоров’я.  Закликаємо Прем’єр-міністра подати кандидатуру Уляни Супрун, парламент невідкладно розглянути це питання на найближчому засіданні.

Крім того, закликаємо Верховну Раду України негайно переглянути склад  та результати парламентського комітету з питань охорони здоров’я.