Підтримати Долучитися Увійти

Про трагедію у Сирії та відповідальність Росії

2018/04/15 07:29

Про трагедію у Сирії та відповідальність Росії

     Гідність, права та свободи кожної людини для нас, політичної партії «Сила Людей», є основними цінностями.  Кожен, хто здійснює замах на них, особливо на життя людини,  – порушує принципи справедливості. І навіть більше – сам фундамент цивілізованого глобального світу.

    Ті злочини, що здійснюються проти людяності у Сирії, викликають у нас глибинне обурення. Використання хімічної зброї проти беззахисних людей є не просто порушенням міжнародних угод і конвенцій про невикористання хімічної зброї – це неприкритий виклик глобалізованому світу з боку варварського режиму Башара Асада та диктаторського режиму Володимира Путіна.  Цей виклик полягає не тільки у тому, що трапилося в місті Дума 8 квітня 2018 року, а й у недавньому замаху на вбивство Сергія Скрипаля, та його доньки Юлії у Солсбері, анексії Автономної Республіки Крим, окупації окремих частин Донецької та Луганської областей, збитті Боїнгу 777, що слідував рейсом MH-17 над територією України; це гібридна війна проти України, внаслідок якої загинуло більше0 десяти тисяч осіб і більше двадцяти чотирьох тисяч поранено; близько 180 випадків використання хімічної зброї у Сирії з 2015 року, внаслідок яких постраждало близько 20 тисяч осіб, втручання у виборчі процеси Сполучених Штатів Америки та Німеччини, спроба влаштувати військовий переворот у Чорногорії у 2017 році, можлива причетність до катастрофи ТУ-154, на борту якого летів Президент Лех Качинський та високопосадовці Польщі.

    Цей виклик ставить під питання подальше існування Ради Безпеки ООН як ефективного механізму вирішення подібних міжнародних трагедій, адже кожного разу при спробі створити незалежну комісію для неупередженого розслідування цих справ Росія застосовує право вето, як постійний члени ради.

     Ми, політична партія Сила Людей, аби попередити подібні трагедії  в майбутньому, закликаємо ООН до суттєвих змін її постійного органу – Ради Безпеки. А саме – Росія, як країна-агресор, має бути позбавлена права ВЕТО та виключена з постійних членів Ради Безпеки ООН. Адже даний статус зобов’язує підтримувати мир, а не розв’язувати війну.

     Окрім того, ми звертаємось до Міністра закордонних справ, а також до Президента України здійснити всі можливі заходи для реалізації даної задачі.