Підтримати Долучитися Увійти

Позиція Політичної партії «Сила Людей» стосовно змін до Закону України «Про запобігання корупції»

2017/05/04 23:23

Ми, політична партія «Сила Людей», віримо, що сучасна демократична та правова держава є можливою лише за умови створення ефективної системи контролю за державним апаратом з боку громад, інститутів громадського суспільства. Така система контролю має забезпечувати реальний політичний вплив кожного громадянина. Однак, коли держава починає створювати систему контролю за громадами, інститутами громадського суспільства та громадськими діячами це унеможливлює верховенство права та перетворює парламентсько-президентську республіку, якою є нині Україна, на авторитарну державу. А саме до такого розвитку подій нас ведуть зміни до Закону України «Про запобігання Корупції», які нещодавно були підписані Президентом.

Тому ми звертаємось до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України:

Негайно розробити та прийняти необхідний пакет змін до Закону України «Про запобігання Корупції», що позбавить необхідності декларувати статки усіх організації, що пов’язані з антикорупційними громадськими організаціями;

Будь-які зміни до антикорупційного законодавства мають проходити широкі публічні обговорення, а рішення обов’язково прийматись з урахуванням громадської думки, а не тільки інтересів депутатів.

Закликаємо демократичні сили гуртуватись для того, щоб здійснити відповідні зміни.

Тільки разом ми сила, що здатна змінити країну!