Підтримати Долучитися Увійти

Заява СИЛИ ЛЮДЕЙ щодо спільного походу на місцеві вибори

2015/09/05 16:23

ЗАЯВА

політичної партії “Сила Людей”

щодо спільного походу на місцеві вибори

25 жовтня 2015 року місцеві вибори пройдуть у безпрецедентно складний для нашої країни час. Маємо зовнішнього ворога, який своїми агресивними діями намагається знищити Україну як незалежну суверенну європейську державу. Маємо глибоку соціально-економічну кризу, зубожіння людей, падіння ВВП, відтік іноземних інвестицій. Реформи, яких давно вже очікує суспільство, не проводяться. У  міжнародних рейтингах Україна займає останні місця.

Влада ухвалила новий Закон про вибори, щоб законсервувати на місцевому рівні політичні проекти та політичні фан-клуби олігархів та “вождів”.

Враховуючи це, СИЛА ЛЮДЕЙ закликає  демократичні  сили України піти у спільний похід, метою якого є зміна збанкрутілих політиків.

Запрошуємо політичні сили, громадянські середовища та волонтерські рухи, які поділяють наші цінності та принципи партійного будівництва, до спільного походу на місцеві вибори.

Ми переконані в тому, що лише спільними зусиллями можливо замінити антиукраїнську пост-радянську олігархічну систему управління державою, економікою та ресурсами. Зробимо це на місцевому рівні — вдасться на всеукраїнському!