Підтримати Долучитися Увійти

Заява Ради Кам’янської міської організації Політичної партії “Сила Людей”

2019/12/04 12:09

Рада Кам’янської міської організації ПП “Сила Людей” та рядові партійці вкрай обурені ситуацією, яка склалася навколо депутата Кам’янської міської ради, партійця ПП “Сила Людей” – Андрія Іванченка.

Депутата, діяльність якого завжди була спрямована на розвиток громади та допомогу окремим громадянам.

Саме за ініціативи та безпосередньої участі Андрія Іванченко в місті було розроблене положення про впровадження Партисипаторного бюджету (бюджету участі), програми підтримки ОСББ. Іванченко А.Г. всебічно сприяв підвищенню інвестиційної привабливості Кам’янського через підвищення рейтингу прозорості міста; захищав інтереси кам’янчан від протиправних дій газового монополіста. На найвищому рівні піднімає питання щодо вирішення екологічних проблем Кам’янського! Постійно відвідує депутатські комісії та сесії Кам’янської міської ради. Регулярно проводить прийоми громадян, на закріпленому територіальному окрузі та в інших районах міста.

Тобто, підстави для відкликання, згідно ст.37 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” – відсутні!
Натомість, хочемо зауважити, що принципова позиція депутата Іванченко А.Г. в питанні ефективного використання коштів міського бюджету неодноразово викликала конфліктні ситуації з Кам’янським міським головою, який не цурався відкритих погроз на адресу депутата Іванченко під час сесій Кам’янської міської ради.

Виходячи з того, що т.з. “відкликання за народної ініціативи” відбувалося без завчасного повідомлення в місцевих ЗМІ, в приміщенні комунального закладу, за переважної участі працівників комунальних підприємств та комунальних закладів міста; на нашу думку згаданий захід має ознаки політичної розправи над незручним депутатом!

Рада Кам’янської міської організації ПП “Сила Людей” заявляє про свою всебічну підтримку найдієвішому депутату Кам’янської міської ради Іванченку А.Г. та готова боротися за свого представника з залученням всіх наявних ресурсів на всіх можливих рівнях.

Також, розраховуємо на підтримку всіх не байдужих кам’янчан!