Підтримати Долучитися Увійти

Заява політичної партії “Сила людей” “Про публічне звернення ГО “Нова Країна” щодо об’єднання партій”

2016/04/28 11:29

«Сила Людей» щиро вдячна друзям з ГО «Нова Країна» та інших небайдужим до розвитку нашої партії, до глобальних змін у суспільстві. Відкритість складає одну з головних цінностей «Сили Людей». Тож ми готові дослухатися до всіх пропозицій чесних і прозорих процесів, покликаних до сталого розвитку України, до суттєвих змін у політичній системі держави, що нині, на жаль, орієнтована на задоволення потреб окремих вождів та олігархату. Цих змін, звісно, не досягти об’єднанням двох партій. Але саме публічне висловлення такої ідеї, її підтримка численними лідерами громадської думки вказують на можливість переосмислення засад розбудови політичної системи країни. У межах чинних законів механізму об’єднання партій у виборчий блок немає. Тож у висловлених очікуваннях ідеться про об’єднання близьких у своїх ідеологічних переконаннях людей на базі однієї з партій.

Ми створювали «Силу Людей» як систему, максимально відкриту для таких процесів. Сповідувані нами принципи полілідерності, постійної ротації керівних кадрів забезпечать людям, готовим брати на себе значну частку відповідальності, можливість реалізуватися задля успіху спільної справи. Упевнені, що наша ідеологія та принципи прозорого фінансування, свідомої відмови від популізму, дієвих соціальних ліфтів і розбудови партії знизу є цілком прийнятними для інших потенційних учасників означених процесів і цілком відповідають запитам прогресивної частини українського суспільства. Маємо зауважити, що висловлюємо зараз лише попередню підтримку озвучених пропозицій, адже остаточне рішення щодо будь-яких об’єднавчих перемовин ухвалюватиметься З’їздом партії тільки після широкого внутрішньопартійного обговорення, як це передбачено Статутом партії.

 «Сила Людей» завжди відкрита для діалогу, тож ми готові максимально дослухатися й ураховувати інтереси та принципи наших потенційних партнерів. Запрошуємо ініціаторів озвученого об’єднання — членів ГО «Нова Країна» чи інших партій — пропонувати до розгляду й інші дієві та реалістичні механізми його реалізації. Мудрості всім нам за цих буремних часів!