Підтримати Долучитися Увійти

Заява політичної партії “Сила Людей” у справі “Насірова”.

2017/03/13 07:41

Сила Людей наголошує, що «справа Насірова» є показовою.

Усе суспільство уважно спостерігає за роботою нових антикорупційних органів та сподівається, що в Україні нарешті розпочнеться справжня боротьба з корупцією. Але водночас окремі представники влади хочуть залишити статус кво. Саме тому затягувався арешт, ухвалено незначну заставу, добираються судді із сумнівною репутацією на рівні апеляційного суду. Усе це свідчить, що влада відірвалася від реальності та не розуміє значного суспільного запиту на зміни.

Тому Сила Людей попереджає владу: якщо по відношенню до НАБУ та САП і далі чинитимуться перешкоди, які заважають антикорупційним органам довести справу до кінця, то ситуація може перейти в неправове поле. Розчаровані та розлючені люди можуть вийти на вулиці, і все може скінчитися зовсім не антикорупційними протестами. Такий сценарій не потрібен країні. Та зараз саме влада провокує громадян і змушує їх виходити на протести.

Ми закликаємо до збереження правового шляху та початку справжньої боротьби з корупцією! Україні потрібні зміни вже зараз і негайно!