Підтримати Долучитися Увійти

Заява партії щодо побиття депутата Знам’янської міської ради Олега Рубана

2018/03/07 10:31

Заява політичної партії «Сила Людей»

щодо побиття депутата Знам’янської міської ради Олега Рубана

 

5-го березня, під час засідання  позачергової сесії Знам’янської міської ради, на якій відбувалася палка дискусія щодо обґрунтованості нових тарифів на проїзд, побили депутата ПП «Сила Людей» Олега Рубана. Вже майже рік Олег Рубан разом із представниками інших політичних партій веде вкрай складну та нелегку боротьбу проти корупції, яка утворилась довкола ринку перевезень у Знам’янці. Основою цієї проблеми у місті є відсутність адекватної формули прорахунку тарифів перевізників.

Побиття сталося під час виконання нашим депутатом своїх повноважень, що є відвертим тиском на нього задля усунення перешкод у піднятті тарифу на перевезення. Вся це є свідченням бажання окремих представників місцевої влади відстоювати власні інтереси всупереч інтересів громади будь-якою ціною. В тому числі –  сприяючи тиску на опозицію.

Україна обрала свій шлях до Європи, основою якого є повна децентралізація влади і забезпечення гідного представництва на місцях.

Ми, політична партія «Сила Людей», підтримуємо боротьбу нашого депутата за гідне життя для своєї громади. Саме такі сильні люди, як Олег Рубан, і є основою нової України.

У зв’язку з цим наголошуємо на неприпустимості застосування насилля до будь-якої людини і звертаємося до місцевої прокуратури та поліції з вимогою притягнення винних у побитті депутата до відповідальності.

Закликаємо всіх небайдужих громадян, активістів, депутатів на всіх рівнях: якщо на вас здійснюється тиск з боку діючої влади – не мовчіть! Давайте об’єднуватися для боротьби! Разом ми сила!