Підтримати Долучитися Увійти

Вимагаємо звільнення активістів

2020/06/15 16:59

Вимагаємо звільнення активістів Віталія Овчаренко, Микола Виговський та інших затриманих на мітингу під судом в Києві

Наші партійці повідомляють про незаконне затримання активістів під час акції.

СИЛА ЛЮДЕЙ Києва присутня на мітингу під Шевченківським судом Києва, де розглядають справу Сергій Стерненко, з вимогою визнати право людини на самозахист, особливо якщо це вже третій замах на життя.

“Активісти включали мікрофон. Прибігли 20 поліцейських, скрутили Віталія Овчаренка та Миколу Виговського, побили депутатів від Голосу, що за них вступилися. Затриманих повезли у Шевченківський відділ. Їх ще й ногами били. Це абсолютний випадок свавілля поліції,”- повідомив Антон Малеєв, член партії “Сила Людей”, який наразі перебуває на місці подій.

“Щойно був затриманий беркутами на мітингу по Стерненку. Беркута поводилась вкрай брутально. Зараз попередньо (!) везуть у Шевченківське відділення нацполіції. Всього нас 4-ро затриманих”, – написав на своїй сторінці Facebook Віталій Овчаренко.

“Ну шо, мусорська держава пішла в наступ. Мене жорстко скрутили і занесли в автозак. Причина – стояв з гучномовцем. Зламали окуляри і подряпали перенісся. Вітаю в диктатурі”, – з’явився допис затриманого активіста Миколи Виговського у Facebook.

Депутати, які також присутні на місці події, повідомляють, що писатимуть заяву до поліції.

Антон Малеєв також зазначив, що затримання активістів не пов’язане з сутичками, які були лише вранці з прихильниками Анатолія Шарія.

“Затримання та інформація про сутички не пов‘язані між собою. Представники Шарія сьогодні приходили на акцію вранці з метою спровокувати натовп – кидали в натовп петарди. Це відбувалось з самого ранку. А затримання пройшло приблизно о третій годині”, – зазначив Антон Малеєв.

“Сила Людей” вимагає звільнення затриманих активістів та покарання поліцейських, які діяли всупереч закону і таким чином можуть становити загрозу для кожної людини в Україні.