Підтримати Долучитися Увійти

Рішення Політради про позицію партії «Сила Людей» щодо президентських виборів!

2019/04/10 16:31

позпар (1)

«02» березня 2019 року політична партія “Сила Людей” офіційно оголосила про вихід Політичної партії “Сила Людей” з виборчої кампанії кандидата в Президенти України від Політичної партії «Сила Людей». Дотримуючись європейських принципів політичної свободи, відповідальності та послідовності ПП «Сила людей» має незмінну позицію щодо неможливості офіційної підтримки жодного з кандидатів в Президенти, якого не висунуто Партією або який не здобув підтримки членів партії за процедурою відкритого партійного праймеріз.

Разом з тим, усвідомлюючи всю відповідальність та складність рішення, перед яким опинилось українське суспільство, ми закликаємо усі патріотичні ліберально-демократичні сили до об‘єднання! В умовах загрози реального реваншу проросійських сил та політичних пристосуванців, які діють виключно у власних корупційних інтересах та на користь олігархічної системи, політична партія «Сила Людей» вважає головним пріоритетом досягнення перемоги на виборах до Верховної Ради України.

Нашою ціллю має стати реформування усіх верств суспільно-політичного життя починаючи з повної реалізації принципів децентралізації в Україні, продовжуючи зняттям застарілих регуляторних норм для підняття економіки та закінчуючи реформами парламенту та державного апарату. Дотримуючись головного принципу лібералізму, що свобода та відповідальність невіддільні,

Політична партія «Сила людей» з повагою ставиться до особистої політичної позиції кожного члена партії, та наголошує на праві вільного вибору, участі в перевиборчій діяльності кандидатів в Президенти України та виключно як фізичної особи без використання назви, символіки та бренд-буку Партії з урахуванням правил, принципів та цінностей Партії.