Підтримати Долучитися Увійти

“Сила Людей” не вступала у перемовини з “Голосом” щодо злиття

2020/10/13 18:50

Сила Людей ніколи не вступала у перемовини з Голосом щодо злиття.

Сила Людей заслужила довіру і не зрадить довіру людей, з якими нас об’єднують спільні цінності та які вже неодноразово підтримали нашу партію на виборах.

Сила Людей підготувала команди до 57 рад всіх рівнів на місцеві вибори в Україні у жовтні 2020 року. Найважливіше – вдалося об’єднати активістів з більшості областей та навчити людей вірити у власні сили.

Будь-які заяви, що Сила Людей може влитися у більш грошовиті партії є маніпуляцією та відкритою брехнею. Просимо вірити в нашу непохитну рішучість – не один раз Сила Людей доводила свою незалежність.

Чергова заява кандидата на міського голову Києва Сергія Притули нас не дивує, адже до цього вже було багато спроб від представників інших партій привласнити наші досягнення.

Жодний представник Сили Людей офіційно не вступав у жодні перемовини щодо злиття з партією “Голос”. Об’єднавчі процеси можливі лише з партнерами, які готові співпрацювати на засадах взаємоповаги, відкритості, підзвітності, прозорості та адекватності. Використовувати бренди інших партій в розпал виборчої кампанії з метою перемогти на виборах є недопустимою агітаційною політикою.

Сила Людей неодноразово наголошувала, що демократичні сили мають об’єднувати власні зусилля. Але основа до такого об’єднання – чесна співпраця до виборів та побудова довіри один до одного.