Підтримати Долучитися Увійти

Шукаємо саме тебе!

2019/01/10 22:38

Секретаріат Партії та Всеукраїнський виборчий штаб політичної партії “Сила Людей” створюють сильні та потужні команди на всеукраїнському рівні, а тому запрошують на постійну роботу:

  • Заступника керівника Секретаріату (повна зайнятість);
  • Менеджера-організатора всеукраїнських проектів (повна зайнятість);
  • Офіс-менеджера (повна зайнятість);
  • Дизайнера (можливий варіант – за сумісництвом);
  • Менеджера з розбудови (повна зайнятість);
  • Реєстратора (можливий варіант – за сумісництвом);
  • Прес-секретаря  (повна зайнятість);
  • PR-менеджера  (повна зайнятість);
  • SMM-менеджера (повна зайнятість).

Відбір на конкурсних засадах. Подання CV та  мотиваційного листа до 15 січня 2019 року, на електронну пошту kerivnyk@cabinet.sylaliudei.ua.

В резюме вкажіть на яку посаду Ви претендуєте. В темі листа зазначте “Конкурс”.

Робота передбачає офіційне оформлення в штаті або виконання завдань за договором, залежно від посади.

Ми шукаємо людей, які хочуть разом з нами будувати незалежну, потужну, чесну та відкриту політичну силу. Принципи та цінності для нас мають вирішальне значення.

 

Посади передбачають:

Заступник керівника – адміністрування процесів, передбачених статутом “Сили Людей”, щодо роботи з членами, прихильниками та учасниками діяльності, робота з бюджетом “Сили Людей”, вступними, членськими, благодійними внесками; постійна робота з документацією, спілкування з членами “Сили Людей”, допомога членам у внутрішньопартійних адміністративних процесах, розробка прикладної та методичної документації для членів Партії, організація заходів, спрямованих на розбудову Партії, виконання завдань керівних органів політичної Партії, виконання інших завдань згідно дорученнями Керівника Секретаріату.

 

Менеджер-організатор всеукраїнських проектів – організація всеукраїнських офіційних заходів Партії, адміністрування процесів з членами, прихильниками та учасниками діяльності, зацікавлених до участі в заходах, збір благодійних пожертв, оформлення документації та звітності проектів, комунікація з членами та прихильниками “Сили Людей”, організація заходів, спрямованих на розбудову Партії, виконання завдань керівних органів політичної Партії;

 

Офіс-менеджер – обробка запитів, які надходять на адресу “Сили Людей”, взаємодія з керівником Секретаріату та керівними органами Партії, робота з документацією, спілкування з членами “Сили Людей” та прихильниками, участь у внутрішньопартійних адміністративних процесах, допомога в організації заходів, спрямованих на розбудову Партії, виконання завдань секретаріату та керівних органів політичної Партії.

 

Дизайнер – підготовка матеріалів для заходів, інтернету, соціальних мереж, відповідно до брендбуку “Сили Людей”, взаємодія з виконавцями замовлень сувенірної продукції, розробка та оновлення документації, надання допомоги кандидатам та їх штабам в дизайн-супроводі продукції.

 

Менеджер з розбудови – адміністрування процесів, передбачених статутом “Сили Людей”, щодо роботи обласних, місцевих партійних організацій, спілкування з керівниками первинних осередків, головами організацій, виконавчими органами, розробка прикладної та методичної документації для партійних організацій, організація заходів, спрямованих на розбудову Партії, виконання завдань секретаріату та керівних органів політичної Партії.

 

Реєстратор – обробка запитів на вступ та вихід з Партії, створення первинних осередків, робота з членами, прихильниками та учасниками діяльності щодо сплати внесків, внесення благодійних пожертв, робота з документацією, спілкування з членами “Сили Людей” з питань внутрішньопартійних адміністративних процесів, виконання завдань Секретаріату та керівних органів політичної Партії.

 

Прес-секретар – робота зі ЗМІ, журналістами, блогерами від імені Партії, супровід керівництва Партії, організацій медіа-заходів, виконання завдань Секретаріату та керівних органів політичної Партії.

 

PR-менеджер – розробка та втілення комунікаційної стратегії, тактики, заходів по встановленню стабільного взаємозв’язку між партією “Сила Людей” та суспільством на всеукраїнському рівні, допомога та консультування обласних та місцевих партійних організацій, виборчих штабів, кандидатів від імені Партії.

 

SMM-менеджер – робота з соціальними мережами, блогерами від імені Партії, виконання завдань Секретаріату та керівних органів політичної Партії.

 

Детальна інформація надається на співбесіді, куди будуть запрошені найкращі кандидати. Відбіркова комісія складається з представників Секретаріату та Виборчого штабу політичної Партії “Сила Людей”.

Оплата праці – на договірних засадах, за підсумками співбесіди, а також відповідно до рішень керівних органів Партії.