Підтримати Долучитися Увійти

Заява політичної партії “Сила Людей” щодо замаху на заступника голови ЦКРК Партії Мокрякова Сергія Олександровича

2018/03/18 10:55

Додаток №1

до рішення Політичної ради Партії

№17/03-2018ПР від “17” березня 2018 року 

Скоєно замах на заступника голови ЦКРК політичної партії «Сила Людей» Мокрякова Сергія Олександровича

Увечері 16 березня неподалік будинку було жорстоко побито знаного громадського діяча, співзасновника «Сили Людей» Кривого Рогу Сергія Мокрякова. Нападників було мінімум четверо, атакували підступно ззаду, били важким предметом, а потім, поваливши, ногами. Ані спроби пограбувати, ані висунути якісь вимоги не було. Після кількох хвилин побиття швидко і організовано втекли.

Нещодавно Сергій обійняв посаду заступника голови Центральної контрольно-ревізійної комісії – одного з керівних органів партії, при цьому не полишаючи активної громадської діяльності в Кривому Розі, де він відомий гострою і нищівною критикою чинної влади.

На думку депутатки міськради Світлани Сови, чиїм офіційним помічником є Сергій, ця ситуація точно пов’язана з його громадською і політичною діяльністю. «Наші супротивники пробують діяти звичними їм методами з кам’яного віку, щоб залякати, зупинити і закрити нам рот. Та наша команда поруч із Сергієм, і подібні злочини нас не зупинять».

Сам Сергій, незважаючи на болючі ушкодження, здаватися не збирається: «Я впевнений, що ми рухаємося в  правильному напрямку, і щиро вірю, що зусилля нашої команди не будуть марними, незважаючи на спротив з усіх сторін. Я розумів, що буде складно, але не думав, чесно кажучи, що дійде аж до такого. Звісно, не можна скидати з рахунків хуліганство, та я не бачу інших підстав мене бити, окрім помсти за те, що я говорю, пишу і роблю. Очевидно, багатьом це не до вподоби».

Це вже не перше побиття представників політичної партії «Сила Людей». Ті самі історії траплялись у Знам’янці, Одесі, Харкові, Каменському, Маріуполі, Тернополі. Тепер це відбулось і у Кривому Розі.

У зв’язку з вищеперерахованими подіями, ми, політична партія «Сила Людей», закликаємо генерального прокурора Юрія Луценко та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова взяти під особистий контроль розслідування та притягнення до відповідальності осіб, що вчинили цей та інші злочини проти представників Сили Людей.

Ми маємо вдосконалити законодавство України у розрізі фундаментальних прав на самозахист та справедливий суд. Ми віримо, що цього можна досягти тільки шляхом запровадження на законодавчому рівні прав на володіння та відкрите носіння короткоствольної вогнепальної зброї та введенням повноцінного суду присяжних, що визначатиме вину/невинуватість, а судді лише виноситимуть вирок. Тільки так ми зможемо забезпечити непорушність Гідності кожного громадянина України, що є основою Європейського права та демократії.