Підтримати Долучитися Увійти

Представники “Сили Людей” взяли участь у з’їзді ALDE

2014/11/24 16:29

ALDEУ столиці Португалії, Лісабоні, 20-22 листопада відбувся 35-й з’їзд партії “Альянс лібералів та демократів Європи” (ALDE), у якому в якості гостей взяли участь члени “Сили Людей” Олександр Якименко та Вадим Трюхан. З’їзд був присвячений пошуку шляхів подальшого зміцнення та реформування ліберальних партій Європи, ширшого залучення жінок у політику та в управлінські структури у недержавному секторі, створення ефективного ринку нових цифрових технологій, врегулювання заморожених конфліктів тощо.

Значну увагу делегати також приділили питанню протистояння Російської агресії проти України. У резолюції з’їзду “Забезпечуючи мир в Європі, посилюючи європейську зовнішню та безпекову політику”, ухваленій на заключному пленарному засіданні, події в Україні вперше названо війною та прямою інтервенцією Росії. Водночас, в ній місться заклик до інституцій та держав-членів ЄС вживати конкретних заходів з метою протистояння російській агресії.
Під час з’їзду відбулася низка двосторонніх зустрічей В. Трюхана та О.Якименка з членами делегацій з Австрії, Великої Британії, Нідерландів, Німеччини, Тунісу, Швеції тощо, а також з опозиційних партій з Білорусі та Росії.

Довідково: члени ALDE очолюють уряди п’яти європейських країн, входять до урядів низки інших країн, п’ятеро представників партії входять до складу Європейської Комісії.