Підтримати Долучитися Увійти

Партіями”Сила Людей”, “Українська Галицька Партія” та “Демократична Сокира” підписаний меморандум!

2019/05/15 11:00
60602441_348515455868584_9157395111485636608_n
 
Партії “Сила Людей”, “Українська Галицька Партія” та “Демократична Сокира” від сьогодні офіційні партнери!
 
Кожна партія продовжить активний, самостійний, плановий розвиток, але разом з тим, розпочинається координація роботи та взаємодопомога в тих ситуаціях, де це не суперечить здоровій та чесній конкуренції.
 
Був підписаний відповідний меморандум, ознайомтесь з оригінальниим текстом документу.
 
МЕМОРАНДУМ
 
Виходячи із зростаючої вірогідності проросійського реваншу, підкреслюючи необхідність об‘єднання перед єдиною загрозою, підкреслюючи єдність стратегічних цілей та завдань, розуміючи необхідність консолідації ресурсів для протидії олігархічній системі, демократичні партії підписують цей Меморандум про спільні дії:
 
1. Наші політичні сили зобов‘язуються всебічно координувати свої дії у опорі можливому проросійському реваншу і просувати демократичні реформи.
 
2. Наші політичні сили відмовляються від політичної боротьби одна з одною, від публічної критики та брудних технологій заради спільної перемоги на парламентських виборах у 2019 році, і формують спільне інформаційне поле.
 
3. Наші політичні сили на парламентських виборах формують єдиний пул спостерігачів, голів та членів комісій, а також зобов‘язуються розподілити мажоритарних кандидатів так, аби на кожному одномандатному окрузі йшов кандидат лише від однієї партії, при спільній підтримці партій, що підписали цей Меморандум.
 
Меморандум є відкритим до приєднання інших політичних сил за умови співпадіння проєвропейських цінностей та доброчесності походження коштів у партій-кандидатів.
 
Меморандум набирає чинності з моменту його підписання.
 
Політична партія «Сила Людей»
Політична партія «Українська Галицька Партія»
Політична партія «Демократична Сокира»
 
15.05.2019