Підтримати Долучитися Увійти

Офіційно: Заява Політичної Ради СИЛИ ЛЮДЕЙ про замах на вбивство однопартійця

2015/07/14 19:35

logo

Заява

Політичної Ради політичної партії «Сила Людей»

Щодо замаху на вбивство нашого партійця, громадського діяча,

журналіста, депутата Олевської міської ради Олександра Ніколайчука

10 липня ц.р. в центрі міста Олевськ Житомирської області було скоєно зухвалий напад трьох бандитів на місцевого активіста політичної партії «Сила Людей» Олександра Ніколайчука, який вже не перший місяць бореться із нелегальним видобутком бурштину. Олександр лише дивом врятувався після того, як його вдарили по голові металевою арматурою, збили з ніг та намагалися вбити неподалік його оселі, коли він повертався з наради у голови Житомирської ОДА, присвяченої саме боротьбі із «бурштиновою» мафією.

Ця подія, яка мала місце практично в один день зі стріляниною у Мукачеві, є красномовним свідченням тотальної неспроможності влади, зокрема правоохоронних органів, займатися реальною, а не телевізійно-фейсбучною, боротьбою із незаконним використання надр, контрабандою, бандитизмом та іншими злочинами, які зсередини руйнують Україну.

Це означає, що досягнення Революції Гідності вчергове спаплюжені. Хіба такого розвитку подій прагнули українці, виходячи на майдани по всій країні? Однозначно ні!

Для негайного виправлення ситуації, вимагаємо від Президента, Голови Верховної Ради, Генерального Прокурора, Голови Служби безпеки та Міністра внутрішніх справ:

  • створення спільної слідчо-оперативної групи ГПУ, СБУ та МВС для невідкладного розслідування ситуації із нападом на Олександра Ніколайчука та притягнення до кримінальної відповідальності замовників, організаторів та виконавців цього злочину;
  • вжити невідкладних заходів з метою припинення незаконного видобутку бурштину в Житомирській та Рівненській областях та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які причетні до організації цього незаконного бізнесу, його кришування та управління ним;
  • створення Тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді для контролю за роботою слідчої групи та перебігом розслідування нелегального видобутку бурштину в Україні.

Вбивства цивільних, бандитські розбірки, незаконний видобуток бурштину, контрабанда та інші злочини які регулярно вчиняються у Мукачево, Олевську та в багатьох інших містах України при тотальній недієздатності органів внутрішніх справ та прокуратури, а також під патронажем окремих «політиків» – це останні дзвіночки для влади. Настав час реальних дій! Щоб уникнути помилок минулого – Руїни, махновщини тощо – необхідно невідкладно запустити повне системне перезавантаження усієї правоохоронної та судової системи України.