Підтримати Долучитися Увійти

Екзит-поли в Маріуполі – СИЛА ЛЮДЕЙ проходить в міськраду!

2015/11/29 22:37

СнимокСоціологічна компанія Research Branding Group і (RBG) щойно оприлюднила результати свого екзит-полу, який проводився на дільницях в Маріуполі.

Згідно з даними RBG, в Маріупольську міську раду проходять тільки дві партії – Опозиційний блок і СИЛА ЛЮДЕЙ!

За даними екзит-полу, за ОБ віддали свої голоси 66,5% виборців,  за СИЛУ ЛЮДЕЙ – 10,5%.

Решта партій набрали менше прохідних 5% і не подолали необхідний бар’єр, що все само по собі є сенсацією, оскільки це перший випадок такої “двопартійності” у досить  великому місті на місцевих виборах – 2015. 

Партія “Самопоміч” набрала 3,5%, “Наш край” – 2,9%.

Що стосується голосування за кандидатури в мери, то тут, за даними RBG, Вадим Бойченко впевнено перемагає в один тур – 71,7%. На другому місці – Максим Бородін з результатом 9,5%. 

Вибірка склала 2000 респондентів, опитаних на 40 ділянках.

Аналогічну картину дав і екзит-пол, проведений двома маріупольськими телеканалмі – “Сигма” і МТВ. Тут опитали 10 тис. людина на 150 ділянках.

За їх даними, Оппоблок набирає 66,5%, а СИЛА ЛЮДЕЙ – 10,5%. Всі інші партії – нижче прохідного мінімуму в 5%. Похибка складає 2,5%.

Власне, на думку самого Максима Бородіна, повністю покладатися на ці дані є передчасним, оскільки проведення екзит-полів було, як він це побачив на власні очі, не дуже досконалим – опитували переважно літніх людей, майже не звертаючись до молоді та людей середнього віку. 

Ось що сказав Максим в коментарі для Hromadske Donbass:

Дякуємо за надану інформацію порталу www.0629.com.ua