Які асоціації з партією «Сила Людей»? Чому проголосували за цю політичну силу на останніх місцевих виборах? Що відрізняє «Силу Людей» від інших партій?
На ці та багато інших питань дали відповідь київські виборці 11 травня. В приміщенні Києво-Могилянської академії відбулась фокус-група. Експерти National Democratic Institute вивчали відношення суспільства до «Сили людей».
Партія молода, але за короткий термін (два роки) вийшла на всеукраїнський рівень і активно розвиває політику відкритості, децентралізації та славнозвісної демократії. Проте велику роботу ще треба зробити і багатьох цілей досягти.
Такою була основна спільна думка наших виборців. Ми вдячні за добрі слова, коментарі і критику. Завжди раді прислухатися до думки українців і робити все можливе для добробуту, комфортного і щасливого життя громадян.