Підтримати Долучитися Увійти

До уваги інформація щодо процесу перезапуску структурних утворень, погашення заборгованості та виключення

2018/10/03 11:38

Шановні партійці!

Вже трохи більше року триває процес перезапуску місцевих організацій та первинних осередків Партії. Проте на сьогодні ми маємо лиш 17 організацій, що повністю переобрали склад керівних органів та близько 200 первинних осередків, що легалізувались належним чином в територіальних управліннях юстиції або ж привели свій склад у відповідність та юридично зафіксували ці зміни.

Тому, з метою якнайшвидшого приведення у відповідність партійних організацій та осередків до статутних норм та належної їх реєстрації в державних органах, Дев’ятим Всеукраїнським З’їздом Партії було прийнято рішення № 10-09-2018З про забезпечення зняття з державної реєстрації (для організацій та осередків) або виключення з членів Партії (для партійців) та виключення з партійного реєстру:
1. В термін до 01.11.2018 року – партійців, що мають заборгованість зі сплати членських внесків 6 і більше місяців.
2. В термін до о 01.12.2018 року – первинних осередків (якщо більше половини членів даних осередків мають заборгованість по сплаті членських внесків 3 і більше місяців або якщо не подана заява про реєстрацію осередку в мінюст).
3. В термін до 31.12.2018 року – місцевих організацій (якщо дані організації містять менше 5 партійців, що мають
заборгованість зі сплати членських внесків менше 3 місяців, або якщо
дані організації містять менше 3 осередків, або якщо не подана заява про реєстрацію організації в мінюсті для незареєстрованих організацій/заява про зміну складу керівних органів для зареєстрованих організацій);
4. В термін до 01.02.2019 року – обласних організацій (якщо дані організації містять менше 30 партійців, що мають заборгованість зі сплати членських внесків менше 3 місяців, або якщо дані організації містять менше 3 місцевих партійних організацій, або якщо не подана заява про реєстрацію організації в мінюсті для незареєстрованих організацій/заява про зміну складу керівних органів для зареєстрованих організацій, або якщо не поданий звіт до НАЗК та копія звіту до Секретаріату за 1-2-3-4 квартали 2018 та річний звіт).

Враховуючи вищезазначене, просимо керівників місцевих та обласних організацій, голів первинних осередків проконтролювати погашення заборгованості зі сплати членських внесків партійців свого регіону та належним чином легалізувати чи провести зміну складу керівних органів своєї організації.

Наголошуємо, що у разі непогашення заборгованості та легалізації (перезапуску) структурних утворень Партії в органах юстиції у вказані терміни, таких партійців буде виключено з лав Партії, а організації – ліквідовано.