Підтримати Долучитися Увійти

Рішення ЦКРК від 11.10.2014р.

Розглядаючи звернення, що поступило до КРК від членів партії Сила Людей щодо того чи відповідають окремі висунуті кандидати в депутати принципам і цінностям Партії.

Керуючись п.13.2.1. Статуту, розглянувши матеріали справи та вивчивши докази, Центральна Контрольно-ревізійна комісія ухвалила:

 

  • У зв’язку з недостатністю доказів про причетність Михайла Барбарича до організації «антимайдану» під час Революції Гідності продовжити розгляд даного звернення із залученням додаткових свідків та вивченням додаткових доказів стосовно подій, що відбувалися та розглянути дане питання на найближчому черговому/позачерговому З’їзді Партії.
  • Рекомендувати оргкомітету з виборів та штабу попередити тих кандидатів у депутати у кого немає декларації або вона заповнена некоректно про обов’язок подати таку декларацію чи внести відповідні виправлення. У випадку якщо кандидати у народні депутати, що висунуті Партією по списку та на мажоритарних округах, не подадуть коректно заповнені декларації про доходи до 13.10.14р. 9:00 год. зняти їх із реєстрації в ЦВК.
  • Рекомендувати оргкомітету ухвалити та оприлюднити рішення про можливість участі у виборчому списку кандидата у депутати Мусіяки В., який не відповідає люстраційним критеріям, згідно із висновком КРК від 21.09.2014р. У випадку відсутності такого рішення до 13.10.2014р. до 9:00 год. звернутися про зняття його з реєстрації в ЦВК як кандидата в депутати від партії Сила Людей.
  • Запропонувати оргкомітету оприлюднити до понеділка 13.10.9:00 офіційну позицію Ольги Омельчук яку партію вона пропагує під час виборів до Верховної Ради України як кандидат в народні депутати. Якщо вона відмовиться працювати у кольорах брендбуку СЛ рекомендуємо оргкомітету звернутися про зняття її з реєстрації в ЦВК як кандидата в депутати від партії Сила Людей.
  • Зобов’язати штаб внести зміни у опубліковану (на сайті та агітматеріалах) передвиборчу програму Партії в пункті, що стосується повернення Криму і викласти його у редакції проголосованій на З’їзді Партії.
  • Зобов’язати Національний Секретаріат опублікувати до 17.10.2014р. на сайті Партії усі рішення ухвалені З’їздами партії та іншими керівними органами, а також усі рішення КРК та нагадати Секретаріату про обов’язок виконувати усі рішення КРК, що були їм адресовані.
  • Зобов’язати Національний Секретаріат включити в порядок денний найближчого чергового/позачергового З’їзду Партії звіт щодо невідповідності опублікованої передвиборчої програми тій, що була проголосована З’їздом від 14.09.2014р.

 

 

Голова ЦКРК                                                    О.Жолнович