Підтримати Долучитися Увійти

Рішення ЦКРК від 09.09.14

Сьогодні до КРК надійшло звернення від Кропачова Дмитра про розгляд дій Рохова Руслана та завдання ним шкоди для репутації партії. У зв’язку із ситуацією, що склалася звернення просили розглянути терміново та дати відповідний висновок.

Розглянувши дане звернення Контрольно-резвізійна комісія одноголосно шляхом опитування ухвалила рішення:

  1. Оргкомітет із виборів має найвищу легітимізацію, оскільки був обраний на з’їзді та наділений повноваженнями політради в частині ухвалення рішення щодо виборів. Це колегіальний орган, рішення якого ухвалюються шляхом голосування більшістю від складу. Рішення щодо виборів були ухвалені легітимно, оскільки завжди отримували більшість голосів від складу оргкомітету, а тому не можуть піддаватися сумніву.
  2. У зв’язку із порушенням Роховим Русланом Статуту та принципів партії, а також вчиненням дій, що порочать репутацію Партії та її членів, КРК керуючись п. 13.2.5 Статуту зупиняє процес реєстрації членства Рохова Руслана в Партії до моменту ухвалення про це остаточного рішення з’їздом патрії.
  3. У зв’язку із зупиненням членства в партії Сила Людей Руслана Рохова КРК зупиняє його повноваження та відстороняє від діяльності як члена оргкомітету з виборів до ухвалення про це остаточного рішення на зїзді.

 

 

Голова ЦКРК                                                     Жолнович О.І.