Підтримати Долучитися Увійти

Рішення ЦКРК від 19.12.15 р.

РІШЕННЯ

ЦЕНТРАЛЬНОЇ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНОЇ КОМІСІЇ

ВІД 19.12.2015р.

 

Початок засідання о 20:15год. 18.12.2015р., закінчення засідання о 01:30 год. 19.12.2015р.

Керуючись пп. 13.2.1. та 13.2.2. Статуту політичної партії «Сила Людей» Центральна Контрольно-ревізійна комісія за результатами розгляду скарг вирішила:

 

  1. Щодо звернень представників Одеської міської партійної організації щодо легітимності проведених конференцій та виключення з лав партії члена партії Михайлика .

Заслухали: Щодо звернення про виключення з членів партії Михайлика О. та визнання легітимності проведеної Одеською міською партійною організацією позачергової конференції –  було заслухано скаржників та свідків, які демонстрували акант у ФБ Михайлика О та відео конференції. Пояснювали про те, що Коваленка та ще двох членів партії не пускали на конференцію, виштовхували, не дозволяли ознайомитися з реєстраційними листами. Вважають, що люди присутні на конференції – не є членами партії, а підставні особи.

Ухвалено рішення про відкладення розгляду даних скарг для опитування ширшого кола учасників та Михайлика О., які не брали участь в засіданні ЦКРК. Засідання буде продовжено за узгодженням із усіма фігурантами справи.

  1. З приводу звернення Секретаріату щодо можливості внесення в Реєстр партії склад керівництва Харківської партійної організації.

Встановили: 05.08.2015р. відбулась конференція Харківської обласної партійної організації, на якій було обрано голову, заступника голови двох членів ради Харківської обласної партійної організації. У зв’язку із порушенням процедури анонсування та висування кандидатів на посади та отримавши роз’яснення процедури обрання керівних органів від Секретаріату Партії та ЦКРК, обласна партійна організація вирішила на наступній конференції підтвердити легітимність обраного керівництва. 22.09.2015р. на наступній конференції Харківської обласної партійної організації усі рішення із обрання керівництва обласною організацією було підтверджено.

Вирішили: Вважати легітимним голосування Харківської обласної конференції що відбулася 22.09.2015р. на якій підтвердили обрання керівного складу обласної організації.

  1. З приводу звернення Р.Польового, щодо не легітимності проведення засідання Ради Львівської обласної організації

Встановили: відповідно до пояснень Р.Польового, Н.Сороки, І.Жолновича та письмових пояснень Ю.Кокоячук – заступник голови Ради Львівської обласної ради Кокоячук Ю. скликала засідання Ради Львівської обласної на 28.11.2015р., однак на засідання не з’явилося достатня кількість членів Ради. Тому кворуму не було. Усі рішення лише обговорювались і було вирішено провести опитування усіх членів Ради для вирішення питання про призначення позачергової обласної конференції. На наступний день було проведено електронне опитування на якому вирішено призначити дві дати конференції.

Ухвалили: Прийняття рішень шляхом опитування можна вважати можливим за умови якщо таке рішення прийняв орган, який проводить опитування на власному засіданні. В такому випадку всі рішення органу прийняті шляхом опитування є легітимними за умови дотримання вимог статуту. Таким чином рішення Ради Львівської обласної організації від 28.11.2015р. не відповідає нормам статуту через недотримання форми і належного повідомлення. Тому засідання Львівської обласної організації вважаємо неправомочним.

  1. З приводу звернення Секретаріату щодо легітимності ухвалених рішень Львівською обласною конференцією 15.11.2015р.

Встановили: 15.11.2015р. була скликана Львівська обласна партійна конференція шляхом скликання делегатів від осередків 1 від трьох, два від чотирьох-шести.  Свої пояснення дали Н.Сорока, О.Жолнович, Я.Горюнова. Конференція була проведена за достатнього кворуму, однак делегатами від осередків були допущені партійці, які мали заборгованість із членських внесків.

Встановили: Визнати конференцію такою що була легітимною, оскільки більше 50% делегатів взяло участь конференції.

Організатори  конференції грубо порушили правила проведення конференції не перевіривши повноваження делегатів.

Оскільки, було допущено певну кількість людей без права голосу, що могло спотворити результати голосування, пропонуємо підтвердити прийняті рішення на наступній конференції.

Рекомендуємо на найближчій конференції у регламенті партійної організації прописати процедуру делегування.

Під час прийняття рішень по пунктах 3 і 4 Жолнович О.І. участі у голосуванні не брала.

 

Голова ЦКРК –                                                                   Жолнович О.І.