Підтримати Долучитися Увійти

Рішення ЦКРК від 11.06.15

РІШЕННЯ

Центральної контрольно-ревізійної комісії

від 11.06.2015р

 

За результатами звернення членів Тернопільської міської організації вирішили:

 

  1. Позачергова конференція Тернопільської міської організації 14.05.2015р. не проводилась, про неї нічого не було публічно повідомлено всупереч засадам проведення місцевих конференцій, затверджених рішенням Політради, кворуму на цій конференції не було, частина вписаних серед присутніх на конференції заперечили свою участь у ній. Протокол про проведення цієї конференції визнати недійсним та сфальшованим.

 

  1. У зв’язку із фальшуванням протоколів Тернопільської міської організації про проведення позачергової конференції і переобрання голови Тернопільської міської організації, а також підтвердженням своєї участі у цьому фальшуванні і наполяганні на тому, що він законно обраний голова організації Кріса Павла Степановича визнати таким, що не був обраним та призупинити його членство до вирішення питання про виключення з членів Партії на з’їзді, у зв’язку з порушенням принципів та цінностей Партії і діями що порочать Партію і її членів.

 

  1. Муц Володимир Орестович, який написав заяву про вихід з членів партії – причетний до фальшування протоколу Тернопільської міської організації, оскільки підписав його в якості головуючого, чим порушив принципи і цінності партії. Не може бути членом Сили Людей у зв’язку з вчиненням дій, що порочать гідність члена партії і самої партії.

 

  1. В частині виявлення співучасників продовжити з’ясування обставин справи і обдзвін та спілкування з особами вказаним в протоколі.

 

  1. У зв’язку із підозрою про фальшування та заявою Палюха А.Я. про підробку протоколу Тернопільської обласної конференції призупини членство до з’ясування усіх обставин на з’їзді Муц Вікторії Олегівни

 

Голова ЦКРК                                                    Жолнович О.І.

 

 

Довідково:

 

Порядок денний засідання ЦКРК:

  • Звернення від членів Тернопільської організації

 

Присутні:

Жолнович Оксана

Плавицький Роман

Палюх Андрій

Олександр Юденков

Руслан Вояк

Дмитро Усетицький

Дарморіз Сергій

Мазур Олексій