Підтримати Долучитися Увійти

РІШЕННЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНОЇ КОМІСІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА ЛЮДЕЙ» ВІД 05.06.2015р.

  1. Розгляд звернень:
  2. Звернення Яни Горюнової про надання інформації.

Шановні члени ЦКРК, у зв’язку з тим, що за рік після Установчого З’їзду в Партії відбулося багато змін, а також користуючись правом члена партії “отримувати інформацію про діяльність Партії, її органів та структурних підрозділів” (ст. 4.15.5, Статут Партії) прошу вас провести ревізію власного складу та проінформувати мене, а також інших партійців про те, яким на сьогодні є дійсний склад ЦКРК Партії – вважаю доцільним зробити це також на З’їзді. Попередньо проаналізувавши список членів ЦКРК, обраних на Установчому З’їзді, бачу, що в ньому гарантовано відбулися суттєві зміни (враховуючи, що навіть тоді він не відповідав прописаним у Перехідних положеннях 15 особам). Тож прошу повідомити актуальний склад членів ЦКРК та підстави, на яких обрані на Установчому З’їзді члени ЦКРК перестали виконувати свої обов’язки. Прошу також оприлюднити механізм проведення засідань, яким Ви керуєтеся за відсутності Положення про Центральну контрольно-ревізійну комісію Партії – мінімальна кількість членів на засіданні, механізми ухвалення рішень тощо. Список членів ЦКРК (КРК), обраних на З’їзді – протокол Установчого З’їзду): 1. Адамовський Юрій – делегований в Політраду 2. Плавицький Роман – дійсний член ЦКРК 3. Йосипчук Орест – ? 4. Прікоп Олександр – ? 5. Жолнович Оксана – дійсний член ЦКРК 6. Семко Вікторія – ? 7. Москаленко Валентина – зупинила членство в Партії 8. Дубас-Чорнюк Олена – відсутня в Реєстрі Партії За відсутності Положення про ЦКРК прошу при визначенні термінів надання відповіді керуватися Законом України “Про доступ до публічної інформації”, який визначає термін надання відповіді на такий запит у 5 робочих днів. 

Відповідь:

Дійсний склад ЦКРК – Жолнович Оксана і Плавицький Роман. Інші члени обрані на установчому з’їзді вибули з поважних причин. Питання КРК, його звіту та положення про нього винесено на розгляд З’їзду. Усі дані по партійному реєстру членів веде Національний Секретаріат, в тому числі і з питань призупинення членства. Тому радимо звернутися за детальною інформаціє з яких саме причин призупинили членство в партії інші члени КРК. За наявною у нас інформацією:  1. Адамовський Юрій – делегований в Політраду 2. Плавицький Роман – дійсний член ЦКРК 3. Йосипчук Орест – вийшов з КРК оскільки одночасно був обраний в оргкомітет Партії та працівником секретаріату 4. Прікоп Олександр – призваний на службу як кадровий офіцер 5. Жолнович Оксана – дійсний член ЦКРК 6. Семко Вікторія – вийшла на роботу на державну службу після відпустки по догляду за дітьми 7. Москаленко Валентина – зупинила членство в Партії у зв’язку з роботою в прокуратурі 8. Дубас-Чорнюк Олена – відсутня в Реєстрі Партії (не написала заяву на вступ в партію)

Просимо Національний Секретаріат оприлюднити наш регламент що додається.

Підготувати дані про наше обрання та строк на який обрано та первинний склад.

 

  1. Звернення Олега Кочерги у ФБ та Антона Малеєва щодо конференції.

Відповідь:

Виявлена записка є порушенням цінностей і принципів. Розповсюдження і виготовлення, а також використання подібних документів та подібні домовленості є негідними вчинками члена Сили Людей і такими що порочать репутацію партії. Звертаємо увагу організаторів конференцій на необхідність чіткішої організації партійних заходів з метою недопущення в майбутньому подібних інцидентів. Провести ширше опитування членів конференції.

  1. Розгляд питання щодо дотримання принципу відкритості у партії Сила людей.

Принцип відкритості базується на абсолютній взаємодії партії з партійцями та громадянами. Ми будуємо партію яка буде моделлю демократичної держави. Саме тому абсолютно незрозумілим є рішення політради щодо встановлення грифу для певних відомостей «з обмеженим доступом».

Вважаємо неприйнятним та таким що порушує чинне законодавство України розрахунок оплати праці та бюджету у іноземній валюті.

Винести на Всеукраїнський з’їзд питання щодо доречності відкриття партійного бюджету та штатного розпису Національного секретаріату з вказівкою суми фонду оплати праці.

Пропонуємо встановлювати усі бюджетні розписи виключно в національній валюті з врахуванням індексу інфляції згідно офіційних статистичних даних. Рекомендуємо встановлювати зарплати для працівників Сили Людей виходячи з розміру середніх зарплат у регіоні де здійснюватиметься виплата.

  1. Різне.

Просимо Національний Секретаріат надати три альтернативні пропозиції для проведення з’їзду.

Повторно звертаємо увагу Національному Секретаріату, що усі партійні видатки мають здійснюватися на тендерних засадах з розглядом альтернативних пропозицій та розсиланням технічного завдання для усіх партійців для сприяння і оптимізації витрат партії.

Встановлення обов’язкових реєстраційних внесків для участі у з’їзді вважаємо дискримінацією за ступенем доходу особи і блокування участі у з’їзді людей з невеликими доходами.

Просимо інформувати КРК та партійців про усі видатки, що здійснюються впродовж тижня одному контрагенту в сумі більше ніж 3000 грн. не пізніше ніж за три робочі дні до їх здійснення.

Просимо усі розрахунки здійснювати з обов’язковим підтвердженням платіжним документом.

Просимо надати КРК фінансовий звіт про використання коштів що надійшли від членських внесків та пожертв усіх видів (в тому числі не грошових) з січня 2015р. по даний час у строк до 12.06.2015р.

Просимо надати розгорнутий звіт по сплаті членських внесків за останній звітний період з вказівкою на прізвища та контакти боржників.

Просимо надати розгорнутий звіт про використання грантових коштів наданих ГО «Сила Людей» за весь період надання.

Вказані дані необхідні для підготовки звіту ЦКРК для першого чергового з’їзду Сили Людей.

 

Голова ЦКРК                                           Оксана Жолнович