Підтримати Долучитися Увійти

Запрошуємо на Чотирнадцятий Всеукраїнський З’їзд політичної партії “Сила Людей” 10 червня 2019 року

2019/05/23 22:06

Шановні однопартійці!

Запрошуємо Вас 10 червня 2019 року на Чотирнадцятий Всеукраїнський З’їзд Політичної партії “Сила Людей”

Адреса: місто Київ, вулиця Василя Липковського, будинок 3, Olympic Hall, (ст. метро «Вокзальна»).
Час: 10 год. 00 хв. – 15 год. 00 хв.
Початок реєстрації об 09 год. 00 хв.

Реєстраційний внесок для делегатів: 150 грн

Порядок денний:

  1. Про участь політичної партії «Сила Людей» у позачергових виборах до Верховної Ради України, що відбудуться «21» липня 2019 року.
  2. Про висування кандидатів у народні депутати України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах до Верховної Ради України, що відбудуться «21» липня 2019 року, від політичної партії «Сила Людей».
  3. Про висування кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах до Верховної Ради України, що відбудуться «21» липня 2019 року, від політичної партії «Сила Людей».
  4. Про затвердження кандидатури представника політичної партії «Сила Людей» у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу під час виборчого процесу на позачергових виборах до Верховної Ради України, що відбудуться «21» липня 2019 року.
  5. Про затвердження списку уповноважених осіб політичної партії «Сила Людей» в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах до Верховної Ради України, що відбудуться «21» липня 2019 року.
  6. Про затвердження списку уповноважених осіб політичної партії «Сила Людей» у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах до Верховної Ради України, що відбудуться «21» липня 2019 року.
  7. Про затвердження передвиборчої програми політичної партії «Сила Людей».
 

ПРАВИЛА ДЕЛЕГУВАННЯ:

Делегатом З’їзду може бути особа, делегована Зборами осередку, легалізованому в територіальних органах юстиції.

Для забезпечення легітимності та правомочності участі делегатів у Чотирнадцятому Всеукраїнському З’їзді Політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ» необхідно:

1. Провести Збори осередку та надіслати скановані копії протоколів у форматі PDF разом з реєстром присутніх (де обов’язково вказуються повні паспортні дані та РНОКПП) на засіданні в термін до 19 год. 00 хв. 08 червня 2019 року (включно) на пошту rozbudova@cabinet.sylaliudei.ua з вказанням в темі листа «РЕЄСТРАЦІЯ НА З’ЇЗД».
2. Норма делегування – один делегат від трьох повноважних членів осередку (пункт 5.13.2. Статуту Партії). Повноважним членом осередку вважається особа, що на момент проведення зборів мала право голосу.
Наприклад,
осередок з трьома членами має право делегувати одного делегата.
Осередок з шістьма членами має право делегувати два делегати.
Осередок з кількістю дев’ять членів має право делегувати три делегати.
І так далі.

3. Усі члени осередку, які голосують на засіданні, та висунуті делегати, не повинні мати заборгованості зі сплати членських внесків 2 і більше місяців (пункт 4.7.3 Статуту Партії). Внески мають бути сплачені заздалегідь, оскільки на тих, хто мав заборгованість, накладаються обмеження, які знімаються лише через три дні після сплати боргу (пункт 4.7.3 Статуту Партії). 

4. Відсутність вчасно поданих електронних копій необхідних протоколів унеможливлює участь делегата у З’їзді.

5. Підставою видачі мандату делегата під час реєстрації члена Партії делегатом на З’їзді є:
– наявність його у списку попередньої реєстрації;

– ОРИГІНАЛ ПРОТОКОЛУ Зборів осередку про висування делегата (-тів) з РЕЄСТРОМ ПРИСУТНІХ;

– документ, що підтверджує особу;

– відсутність заборгованості зі сплати внесків.

6. Протокол делегування за посиланням нижче:
https://docs.google.com/document/d/1osBoOVABlzcMSZt4HNq07pKME3kx4V33wwhVcQD9htM/edit?usp=sharing

 

Заздалегідь вдячні за правильно оформлені та вчасно надіслані документи (у форматі PDF) й з нетерпінням чекаємо всіх членів Партії та прихильників на Чотирнадцятому Всеукраїнському З’їзді!